Darmowa dostawaBezproblemowy zwrot towaruKupuj taniej - oszczędzajGwarancja satysfakcji

Kategorie

OKAZJE CENOWE

TF LADY
399,00 zł
Monica
179,00 zł
GORDEN LADY
399,00 zł
Ultra

Bukłak Rockland 2 L

Bukłak Rockland HYDRO LIGHT 2.0 L

Bukłak Rockland to uniwersalny bukłak do ciągłego nawadniania opracowany z myślą o instalacji w plecakach przystosowanych do systemu H2O. Bukłak przeznaczony jest na wodę, płyny izotoniczne i inne napoje, celem uzupełniania płynów podczas wędrówki, czy jazdy na rowerze, bez potrzeby zatrzymywania się. Bukłak może byc używany jako zamiennik systemu Deuter Streamer 2.0.

Uniwersalny i praktyczny

Bukłak wykonany jest z bezpiecznych dla zdrowia i trwałych materiałów. Przy zachowaniu odpowiedniej higieny i dbałości, przez długi czas zachowuje świeżość wody i ogranicza rozwój bakterii. Wygodne picie możliwe jest za pomocą ustnika i długiego, elastycznego wężyka. Zarówno nalewanie płynów jak i mycie jest niezwykle wygodne, ponieważ po zdjęciu listwy zaciskowej mozliwy jest otwarty dostęp do wnętrza bukłaka. Listwa może również służyć do podwieszania bukłaka gdy jest on używany w plecaku o dużej pojemności.

Ustnik zbudowany jest pod kątem prostym co ułatwia picie bez przechylania głowy. Przed zanieczyszczeniem ustnik chroniony jest praktyczną osłonką przymocowaną do rurki. Praktyczna miarka nadrukowana na powierzchni bukłaka umożliwia dozowanie wody np. podczas rozcieńczania koncentratów izotonicznych.

UWAGA! Bardzo ważne jest odpowiednie dbanie o bukłak, unikanie porysowania jego struktury wewnętrznej, każdorazowe mycie i suszenie. Taka obsługa pozwala przez bardzo długi czas cieszyć się jego bezproblemowym użytkowaniem.

Waga: 150 g

Przeznaczenie
zimne napoje

Wymiary (cm)
33 x 19 x 2

Pojemność (L)
2.0 l

Kolor
niebieski

Kompatybilność
plecaki z przygotowaniem do systemu H2O