Darmowa dostawaBezproblemowy zwrot towaruKupuj taniej - oszczędzajGwarancja satysfakcji

Kategorie

OKAZJE CENOWE

TF LADY
399,00 zł
Monica
179,00 zł
GORDEN LADY
399,00 zł

Mata samopompująca Rockland

Mata samopompująca Rockland 1

Mata samopompująca marki Rockland, jest uniwersalną matą termoizolacyjną o grubości 2,5cm. Ma tradycyjny i wygodny kształt wydłużonego prostokąta i dodatkowo posiada praktyczną powierzchnię antypoślizgową, która podnosi komfort w trakcie noclegu.

Dla wielbicieli wygodnego snu

Jeśli rozbicie namiotu, albo wniesienie ciężkiego plecaka do bazy pozbawiło Cie tchu, to mata samopompująca jest rozwiązaniem dla Ciebie. Rozwiń ją na ziemi i pozwól jej wciagnąć powietrze, a ona w kilka minut napompuje się sama. Pozostanie Ci zakręcić zaworek i odpoczywać w komfortowych warunkach. Jeśli chcesz uzyskać maximum grubości, to dopompuj kilka wdechów powietrza aż mata uzyska pełną sztywność.

Mata Rocklanda ma standardowe - kompaktowe rozmiary (183 cm długości i 51 cm szerokości) zachowując kompromis między poręcznością w transporcie, a wygodą w czasie snu. Grubość po napompowaniu to 2,5cm, co pozwala na jej trzysezonowe wykorzystanie w terenie. Dodatkowo mata posiada specjalną powierzchnię antypoślizgową, która podnosi komfort w trakcie noclegu i nie pozwala spaść z niej z hukiem na glebę. Niewielka waga (900g) oraz mały rozmiar po spakowaniu (13 cm x 51 cm), czynią tę matę doskonałą alternatywą dla zwykłych karimat piankowych. Wewnątrz maty znajduje się specjalny materiał piankowy, który dodatkowo izoluje od zimnego gruntu.

W zestawie znajduje się praktyczny woreczek transportowy oraz gumowe taśmy dla lepszej kompresji.

Matę polecamy wszystkim tym, którzy czują dyskomfort w czasie snu na klasycznych, piankowych karimatach tuystycznych. Większa grubość i dodatkowa izolacja powietrzna zapewniają lepszy sen i więcej energii na wyzwania nastepnego dnia!

Waga:   900 g

Materiał:
lekki i mocny poliester pokryty materiałem antypoślizgowym

Wypełnienie:
lekka pianka syntetyczna

Wymiary:
rozłożona - 183 cm (długość), 51 cm (szerokość), 2,5 cm (grubość)
po zwinięciu - walec 13 cm x 51 cm

Ilość komór:
1

Wyposażenie:
worek transportowy, gumki kompresyjne.

Zastosowanie:
biwakowanie od wiosny do jesieni