Darmowa dostawaBezproblemowy zwrot towaruKupuj taniej - oszczędzajGwarancja satysfakcji

Kategorie

OKAZJE CENOWE

TF LADY
399,00 zł
Monica
179,00 zł
GORDEN LADY
399,00 zł

Rockland Hiker 2

Rockland Hiker 2 os
Nowy model

Namiot Rockland Hiker 2 to uniwersalny, przestronny namiot turystyczny z zewnętrznym stelażem, przeznaczony dla dwóch osób poszukujących wygodnego schronienia na campingu lub w czasie kilkudniowego wypadu w teren. Dzięki przestronnej, podwieszanej do stelaża sypialni oraz dwóm niezależnym wejściom i dwóm obszernym przedsionkom, namiot z łatwością pomieści 2 dorosłe osoby i dwuosobowy ekwipunek. Nowa wersja 2016 ma lepszej jakości materiały i zwiększoną ochronę przed opadami.

Stelaż zewnętrzny robi różnicę

Cechą charakterystyczną Hikera jest system łatwego i szybkiego rozkładania, oparty na składanych pałąkach i podwieszanej, niezależnej sypialni. Taki układ wymaga w pierwszej kolejności rozbicia tropiku, a następnie podwieszenia sypialni. Dzięki temu już sam rozstawiony tropik może pełnić funkcję osłony przed słońcem lub opadami i nie wymaga podczepiania sypialni. Ponadto taki system umożliwia szybkie rozłożenie namiotu także przy padającym deszczu, bez obaw o zamoknięcie sypialni.

Wydajna wentylacja odbzwa się zarówno przez napinane otwory lukarni w górnej części sypialni, jak i przeciągowo przez 2 wejścia sypialni. Wejścia sypialni i lukarnie posiadają yapinane na suwaki moskitiery chroniące przed natrętnymi owadami, a profilowane daszki tropiku osłaniają otwarte przedsionki podczas lekkiego deszczu. Dzięki temu mozna wygodnie przygotowywać posiłki nawet podczas padającego deszczu. Niewielkie wymiary po złożeniu oraz pokrowiec ułatwiają przechowywanie i transport.

Wyposażenie

2 lekkie pałąki z włókna szklanego o średnicy 8,5 - 9,5 mm, suwak tropiku chroniony patką, podklejane szwy tropiku, 2 łukowato otwierane wejścia do sypialni, 2 przedsionki o głębokości 60 cm, wzmocnienia przy naciągach, wewnętrzne kieszenie na podręczne przedmioty, komplet aluminiowych szpilek i odciągów, torba transportowa.

Namiot Rockland Hiker polecamy wszystkim podróżnikom poszukującym przestronnego schronienia na campingu lub w czasie dłuższej wycieczki terenowej.

Waga: 3400 g

Typ
dwuosobowy namiot turystyczny z dwoma przedsionkami

Materiał podłogi
PE g/m2

Materiał tropiku
190T / 70D poliester, 3000mm H2O

Stelaż
3 składane pałąki z włókna szklanego 8,5 - 9,5 mm

Wymiary zewnętrzne
330 (z przedsionkami) x 140 cm x 120 cm

Wymiary sypialni
210 x 140 cm x 120 cm

Wymiary po spakowaniu
53 x 15 x 15 cm

Zastosowane rozwiązania
Wodoodporna podłoga i tropik, szwy podklejane; składane pałąki, dobra wentylacja, 2 szerokie wejścia do sypialni, wzmocnienia na naciągach.

Gwarancja
2 lata