Darmowa dostawaBezproblemowy zwrot towaruKupuj taniej - oszczędzajGwarancja satysfakcji

Kategorie

OKAZJE CENOWE

TF LADY
399,00 zł
Monica
179,00 zł
GORDEN LADY
399,00 zł
Ultra

Rockland Soloist 1 os

Rockland Soloist 1 os
Nowy model

Namiot Rockland Soloist NEW to bardzo lekki namiot turystyczny z 1 przedsionkiem, przeznaczony do solowych wypadów w teren. Ze względu na stosunkowo niską wagę oraz niewielkie gabaryty po spakowaniu, świetnie sprawdzi się podczas kilkudniowego wypadu w teren lub na campingu. Nowa wersja 2016 jest wykonana z lepszych materiałów i posiada zwiększone parametry ochrony przed opadami.

Kilogram robi różnicę

Cechą charakterystyczną Soloista jest nie tylko łatwe i szybkie rozkładanie, ale przede wszystkim niska waga i małe gabaryty transportowe. Dzięki temu soloist świetnie sprawdzi się zarówno jako namiot do turystyki pieszej, kajakowej, jak i rowerowej. Śmiało możemy powiedzieć, że trudno będzie znaleźć w podobnym segmencie jakości, namiot równie lekki i tak przystępny cenowo.

Co ważne, Soloist ma dobre właściwości wodoodporne, dzięki użyciu nowoczesnych, impregnowanych tkanin podłogi i tropiku oraz podklejenie szwów. W upalne noce można zdjąć tropik i spać w samej sypialni, która posłuży jako moskitiera. Frontowy przedsionek pozwala na przechowywanie butów, plecaka oraz gotowanie.

Wyposażenie

2 lekkie pałąki z aluminium o średnicy 8,5 mm, suwak tropiku chroniony patką, podklejane szwy podłogi i tropiku, wygodny przedsionek o głębokości ok 60 cm, wzmocnienia przy naciągach, wewnętrzne kieszenie na podręczne przedmioty, komplet aluminiowych szpilek i odciągów, torba transportowa.

Namiot Rockland Soloist New polecamy wszystkim podróżnikom poszukującym lekkiego schronienia na campingu lub w czasie trekkingu czy wyprawy rowerowej.

Waga: 1450 g
Minimalna waga użytkowa: 1350 g (sypialnia + tropik + pałąki)

Typ
jednoosobowy, dwukomorowy namiot turystyczny

Materiał podłogi
210T poliester rip-stop 5000mm H2O

Materiał tropiku
210T 75D poliester rip-stop 3000mm H2O

Stelaż
2 składane pałąki z aluminium 7,9mm

Wymiary
235 (+50cm przedsionek) x 85 cm x 75 cm

Wymiary po spakowaniu
48 x 16 x 16 cm

Zastosowane rozwiązania
Impregnowana podłoga i tropik, szwy podklejane; lekkie aluminiowe pałąki, dobra wentylacja, szerokie wejście do sypialni, wzmocnienia na naciągach.

Gwarancja
2 lata