Darmowa dostawaBezproblemowy zwrot towaruKupuj taniej - oszczędzajGwarancja satysfakcji

Kategorie

OKAZJE CENOWE

TF LADY
399,00 zł
Monica
179,00 zł
GORDEN LADY
399,00 zł

Ponczo Rockland Storm

Ponczo Rockland Storm 1

Peleryna Storm 1 marki Rockland, to uniwersalna i niezawodna ochrona przed deszczem dla Ciebie i Twojego plecaka. Peleryna ma swobodny kształt meksykańskiego ponczo, co zapewnia pełne okrycie górnej części ciała oraz większej części nóg. Dodatkowo, dzięki rozwijanemu z kieszeni na plecach "garbowi" możesz bez trudu dodatkowo osłonić nawet duży, trekkingowy plecak

Niezastąpione podczas wędrówki w ulewie

Wyobraź sobie, że leje jak z cebra, a Ciebie czeka jeszcze kilka godzin wędrówki do najbliższego schroniska. Jeśli pomyślałeś wcześniej i masz w plecaku poncho Rocklanda, to jesteś uratowany. Dzięki laminowanej tkaninie i podklejanym szwom, peleryna Storm zabezpieczy Cię przed intensywnym deszczem nawet przez wiele godzin. Jej swobodny kształt umozliwia szybkie założenie niezależnie od ilości warstw ubrań jakie masz na sobie, a także ułatwia przepływ powietrza, które zapobiega nadmiernemu poceniu się.

Obszerny kaptur i wysoka garda dobrze osłania nawet gdy silnie wieje, a rozpinany pod szyją suwak umożliwia łatwe zakładanie oraz dodatkową wentylację gdy zrobi się ciepło. Ciekawym rozwiązaniem jest rozwijany z kieszeni na plecach "garb" którym możesz osłonić również Twój plecak. Garb jest zintegrowany z peleryną, dzięki czemu nie nastąpi podciekanie wody pomiędzy Twoimi plecami, a plecakiem.

W zestawie znajduje się praktyczny woreczek transportowy ułatwiający przechowywanie i kompresję peleryny do niewielkich rozmiarów.

Ze względu na swobodny krój i wymiary, peleryna wykonana jest w jednym uniwersalnym rozmiarze i pasuje na większość sylwetek pomiędzy 150 a 200 cm wzrostu.

Wyniki testu terenowego tej peleryny znajdziecie tu: http://www.pawlowski-test-peleryna-przeciwdeszczowa-ponczo-storm-rockland

Pelerynę polecamy praktycznie wszystkim, którzy chcą, lub muszą wędrować niezależnie od pogody. Docenicie ją zarówno na pielgrzymkach, jak i na wędrówkach w góry z plecakiem. Nadaje się także do użytku w czasie jazdy na rowerze.

Waga:   400 g

Materiał:
lekki i mocny poliester laminowany od strony wewnętrznej, podklejane wszystkie szwy.

Wymiary:
szerokość - 150 cm
długość - 110 cm
długość z kapturem - 140 cm
po zwinięciu - kostka 16 x 20 x 5 cm

Wyposażenie:
worek transportowy, regulowany kaptur, rozpinana pod szyją garda, kieszeń na plecach ze zintegrowanym pokrowcem na plecak.