Darmowa dostawaBezproblemowy zwrot towaruKupuj taniej - oszczędzajGwarancja satysfakcji

Kategorie

OKAZJE CENOWE

TF LADY
399,00 zł
Monica
179,00 zł
GORDEN LADY
399,00 zł

Prysznic solarny 20 L

Prysznic solarny Rockland

Prysznic solarny Rockland, to praktyczny zestaw o poj. 20 l do podgrzewania wody z pomocą słońca w warunkach turystycznych.

Jesteś EKO?

Prysznic korzysta z odnawialnej energii słonecznej do podgrzewania wody. Sprawdzi się wszędzie tam, gdzie dostęp do ciepłej wody jest ograniczony. Tego typu konstrukcje są powszechnie stosowane w małych schroniskach w Himalajach i Karakorum. Już czas sprowadzić je na polskie biwaki i obozy surwiwalowe!

Wykorzystaj energię słoneczną

W słoneczny dzień, worek może podgrzać wodę w ciągu ok 4h nawet do temperatury przekraczajacej 49 st. C. Wystarczy położyć zbiornik na płaskiej powierzchni w nasłonecznionym miejscu, czarna strona ku słońcu. Następnie wystarczy zawiesić zbiornik i używając wężyka z odpowiednią końcówką można już korzystać z ciepłej wody. Worek posiada zamykany wlew oraz kranik regulujacy przepływ wody.

W zestawie znajduje się: czarny worek z termometrem wskazującym temperatury nagrzewu, wężyk z prysznicową końcówką o dł. 65 cm, sznurek z haczykiem i rurką z tworzywa sztucznego do podwieszania worka.

Uwaga: worek nie jest przeznaczony do transportu wody.

Prysznic polecamy do podgrzewania wody z przeznaczeniem do mycia ciała, naczyń i innych zastosowań gospodarczych w warunkach turystycznych.

Waga:   278g

Pojemność:
20 l

Materiał:
worek wykonany z grubego PCV

Wymiary:
worek - 41 cm x 61 cm

Ilość komór:
1

Dostęp:
od góry

Zamykanie:
zawór regulujący przepływ wody i korek wlewu