Darmowa dostawaBezproblemowy zwrot towaruKupuj taniej - oszczędzajGwarancja satysfakcji

Kategorie

OKAZJE CENOWE

TF LADY
399,00 zł
Monica
179,00 zł
GORDEN LADY
399,00 zł

Rockland taśmy do hamaka

Taśmy do hamaka

Taśmy do zawieszenia hamaka od firmy Rockland to przydatne uzupełnienie ekwipunku biwakowego. Taśmy zostały zaprojektowane tak, by łatwo opasać je wokół drzew, bez uszkadzania ich kory. System 15 gotowych - przeszytych na stałe pętli pozwala doczepić hamak bez potrzeby wiązania dodatkowych węzłów. Ilość pętli pozwala na dość płynną regulację wysokości hamaka zależnie od odległości i grubości drzew.

1, 2, 3 i gotowe

Jeśli często korzystasz z hamaka i nie chcesz tracić czasu na wiązanie węzłów i główkowanie gdzie i jak, to taśmy Rocklanda będą dla Ciebie świetnym zakupem. Mocna i długa taśma oraz 15 pętli w każdej taśmie pozwoli na dość swobodny wybór drzew do rozwieszania hamaka. W połączeniu z karabinkami, które są na wyposażeniu hamaków Rockland, ta operacja będzie dziecinnie prosta. Do Ciebie należy optymalny wybór drzew, a resztę załatwią taśmy i pętle. Ilość pętli pozwoli łatwo wyregulować wysokość zawieszenia hamaka oraz skrócić lub wydłużyć dystans pomiędzy drzewami. Zbędny zapas taśmy będzie swobodnie zwisał poniżej punktu zaczepienia karabinka. Po zakończeniu wypoczynku demontaż całości nie potrwa dłużej niż 3 minuty - taśmy zwijasz "na ślimaka", do pokrowca i gotowe. Pamiętaj, że taśmy są przyjazne dla kory drzew i ryzyko jej uszkodzenia jest minimalne. 

Ze względu na stosunkowo niską wagę oraz niewielkie gabaryty taśmy spakujesz razem z hamakiem do małego plecaka lub sakwy rowerowej. Dzięki temu świetnie sprawdzą się podczas rozkładania hamaka w terenie. Trwała konstrukcja i mocne materiały pozwalają także na ich zastosowanie również na dłuższy czas pobytu na działce, na campingu, czy tarasie. Syntetyczny materiał nie boi się wody i szybko schnie, więc nawet przy gorszej pogodzie sprawia się bez zarzutu.

Taśmy Rockland polecamy przede wszystkim do użytku z hamakami Rockland wyposażonymi w karabinki, ale można je też wykorzystywać w połączeniu z innymi systemami mocowania.

Waga: 310 g (2 szt)

Typ
jednoosobowy hamak turystyczny

Materiał
Polyester 100%

Nośność
180 kg

Wymiary
275 x 2,5 cm

Wymiary po spakowaniu
9 x 13 cm

Montaż
Zaleca się opasanie wokół drzewa, a następnie do hamaka za pomocą karabinków. 

W zestawie:
2 taśmy i pokrowiec 

Gwarancja
2 lata