Darmowa dostawaBezproblemowy zwrot towaruKupuj taniej - oszczędzajGwarancja satysfakcji

Kategorie

OKAZJE CENOWE

TF LADY
399,00 zł
Monica
179,00 zł
GORDEN LADY
399,00 zł
Ultra

Rockland hamak ultralight REDWOOD

Hamak Rockland REDWOOD ultralight 1 os.

Hamak turystyczny Rockland Redwood, to kompaktowy i ultralekki hamak stworzony specjalnie dla wymagających minimalistów dla których ważny jest każdy gram ekwipunku. Redwood wykonany jest z wyjątkowo lekkiego i bardzo wytrzymałego nylonu „spadochronowego” o strukturze micro rip-stop powstrzymującej rozdarcie materiału. System zawieszenia karabinkami do pętli sprawia, że montaż hamaka jest szybki i nie wymaga żadnych nadzwyczajnych umiejętności survivalowych.

Zmieści się w kieszeni

Redwood to hamak który naprawdę mieści się w kieszeni. Użyta tkanina „spadochronowa” o splocie micro rip-stop zapewnia minimalne wymiary, ultra niską wagę oraz dobrą nośność i wytrzymałość. Hamak bez karabinków waży zaledwie 235g, przy nośności rzędu 180 kg! Jednocześnie jest szybkoschnący i wiatro-odporny, przez co można znaleźć dla niego kilka alternatywnych zastosowań biwakowych jak np. zadaszenie czy wiatrochron.

Prosty nocleg i lekko w plecaku

Nowa seria hamaków turystycznych Rockland znakomicie sprawdzi się w różnorodnych zastosowaniach terenowych. Są łatwe i szybkie w montażu, dlatego mając taki hamak w plecaku, czy sakwie, będziesz zawsze przygotowany na szybki wypoczynek lub nieplanowany nocleg w terenie. Doskonale zastępują maty, rozkładane łóżka i ciężki namiot, więc Twój plecak będzie co najmniej o parę kilogramów lżejszy!

W zestawie oprócz hamaka ze zintegrowanym na bocznej krawędzi pokrowcem otrzymujesz 2 linki ściągające i 2 karabinki do zawieszenia hamaka. Opcjonalnie można dokupić 2 pętlowane taśmy dedykowane do zawieszenia hamaka między drzewami.

Sposób montażu: hamak instaluj zawsze w oparciu o solidne punkty zaczepienia takie jak: skały, budynki, zdrowe drzewa (najlepiej powyżej gałęzi celem lepszego zablokowania taśmy). Nie napinaj mocno hamaka, pozostaw mu 20-40 cm zwisu. Dół hamaka powinien znajdować się min. 40 cm nad ziemią. Przed obciążeniem go upewnij się że pętle i punkty zaczepienia są bezpieczne i stabilne!

Hamak Rockland Redwood polecamy wszystkim wymagającym podróżnikom poszukującym lekkiego hamaka do wypoczynku w lesie, na trekkingu, na campingu lub podczas wyprawy rowerowej.

Waga: 235 g
dodatkowo 2 karabinki: 42 g

Typ
ultralekki, jednoosobowy hamak turystyczny

Materiał
Nylon rip-stop 20 D

Nośność
180 kg

Wymiary rozłożone
275 x 135 cm

Wymiary po spakowaniu
15 x 13 x 5 cm

Montaż
Za pomocą karabinków bezpośrednio do punktu mocowania lub do opcjonalnych taśm wokół drzewa. 

W zestawie:
2 karabinki ze stopu aluminium (nie są przeznaczone do wspinaczki) i pokrowiec. 

Gwarancja
2 lata