Darmowa dostawaBezproblemowy zwrot towaruKupuj taniej - oszczędzajGwarancja satysfakcji

Kategorie

OKAZJE CENOWE

TF LADY
399,00 zł
Monica
179,00 zł
Ultra

Women's Micro 150 Bottom

Legginsy damskie Smartwool W's Merino 150

Leginsy Smartwool Microweight 150 Bottom to najwyższej klasy, dobrze dopasowane, wyjątkowo miękkie i delikatne dla skóry, elastyczne kalesony damskie, ze 100% niedrapiącej wełny Merino. Zaprojektowano je tak, aby uwzględniając anatomię damskiej sylwetki, w maksymalny sposób podnieść komfort użytkowania.

Poczujesz różnicę

Leginsy wykonane są z miękkiej, wełnianej dzianiny o "nieprującym się" splocie. Zastosowanie płaskich szwów typu Flatlock zapobiega obcieraniu nawet przy wielodniowych wędrówkach.  Leginsy wykończone są w pasie elastyczną, nieuciskającą, szeroką taśmą i dużymi, nieuciskowymi ściągaczami w nogawkach.

Naturalne, ciepłe i komfortowe

 
Bielizna Microweight Bottom należy do serii NTS Micro, której gramatura wynosi 150g/m². Taka grubość sprawdzą się idealnie zarówno jako samodzielny element odzieży w jesienne dni, jak i warstwa bazowa, gdy przyjdzie zima i zrobi się chłodniej.

NTSInnowacyjna wełna merino


W przeciwieństwie do tkanin syntetycznych, które usuwają wilgoć dopiero, gdy ta skondensuje się w ciecz, odzież SmartWool absorbuje i usuwa wilgoć jeszcze w jej stanie lotnym, zanim się ona skondensuje. W upalnych warunkach tworzy to swoistą mikro-klimatyzację tuż przy skórze, odprowadzając ciepło ciała na zewnątrz odzieży. Kiedy jest zimno, ten sam mechanizm pozwala na szybkie odprowadzenie wilgoci, która odpowiada za wyziębienie ciała.

Ponieważ wełna doskonale sprawdza się w usuwaniu wilgoci, produkty SmartWool są odporne na nieprzyjemne zapachy, gdyż nie pozwalają bakteriom zagnieździć się w odzieży. Oznacza to, że bez względu na wysiłek twoja odzież nie będzie brzydko pachnieć.

Koniec z drapaniem i wilgocią


Charakterystyka wełny Merino:
  • Posiada wyjątkową zdolność do pochłaniania wilgoci w postaci pary wodnej i powstrzymywania jej w postaci płynnej.
  • Pomaga regulować temperaturę twojego ciała – chłodząc twoje ciało kiedy jest gorąco i ogrzewając je kiedy jest zimno.
  • Jest odporna na bakterie, które powodują nieprzyjemne zapachy.
  • NIE DRAPIE jak klasyczna wełna - niewielka średnica włókien i zastosowanie najnowszych technologii produkcji powodują, że tkaniny SmartWool są niezwykle miękkie i wygodne.
  • Dobrze znosi nawet bardzo intensywne noszenie.

Cechy włókien SmartWool:
  • Duża sprężystość: Włókno SmartWool w 90% składa się z keratyny, bardzo sprężystego białka, które jest odporne na ataki chemiczne i bakteryjne, posiada właściwości niepalne oraz potrafi sprostać wyzwaniom intensywnego użytkowania odzieży.
  • Mała średnica: Włókna SmartWool posiadają bardzo drobną średnicę – pomiędzy 1/3 a 1/10 grubości włosa ludzkiego. Dzięki temu włókno SmartWool jest wyjątkowo miękkie i wygodne.
  • Ochrona przed wilgocią: Każde włókno SmartWool posiada woskową powłokę, która zwiększa wodoodporność dzianiny, a równocześnie pozwala wilgoci na przemieszczanie się w stanie lotnym i odparowanie na zewnątrz.
  • Właściwości skrętne: Dwa rodzaje komórek znajdujące się w zewnętrznych warstwach włókna wełny merino są odpowiedzialne za skrętną strukturę włókien. To właśnie ta falistość włókien SmartWool powoduje naturalną rozciągliwość i elastyczność dzianiny, a równocześnie tworzy tysiące miniaturowych kieszonek z powietrzem, którym zawdzięczamy mikro-klimat pomiędzy dzianiną a skórą.

Kalesony Microweight 150 Bottom są rekomendowane do różnych aktywności terenowych, zarówno  w okresie wiosennym, jaki jesiennym oraz zimowym.

Tabela rozmiarów:

rozmiarowka

Waga: 130 g

Typ
damskie, kalesony termoaktywne

Krój
dopasowany

Szwy
płaskie typu Flatlock, brak szwów na zewnętrznych krawędziach

Materiał
100% wełna Merino, Splot interlock o dużej gęstości, gwarantujący gładkość materiału

Filtr
UPF 50+

Gęstość
150g/m2