
Koszulka Devold Breeze Lady
- W magazynie: 0 szt.
-
Dostępność:
Brak
- Producent: Devold of Norway
- Waga (g): 148
- Gwarancja (miesiące): 24
- Cena: 295,00 zł329,00 zł
Koszulka Devold Breeze Lady 100% merino woll
Koszulka Devold z serii Breeze Ultralight, to bardzo lekka, doskonale oddychająca, damska koszulka z długim rękawem, wykonana w 100% z naturalnej wełny merino. Do jej produkcji wykorzystano najcieńsze włókna wełny merynosów o grubości zaledwie 17,5 mikrona. Dzięki temu koszulka jest wyjątkowo miła dla ciała i w dotyku przypomina bardziej bawełnę niż wełnę. Nie drapie, nie gryzie :). Wełna Merino gwarantuje również termoaktywność, czyli grzanie zimą i odprowadzanie nadmiaru ciepła latem.
100% naturalna i komfortowa
Seria Devold Breeze - Ultralight to ultralekka odzież wykonana w 100% z najdelikatniejszych włókien wełny Merino o grubości 17,5 mikrona. Doskonale sprawdzi się przez cały rok, jako pierwsza warstwa przy ciele, a w sezonie letnim wygodnie nosi się ją samodzielnie, nawet podczas wysokich temperatur. W lecie szybko odprowadza pot i reguluje temperaturę ciała nawet przy intensywnym wysiłku.
Odzież z wełny Merino została tak utkana, by niezbyt mocno opinać ciało, a jednocześnie dobrze przylegać. Dzięki temu dopasowuje się do różnych typów sylwetek. Zastosowanie płaskich szwów typu Flat-flock zapobiega obcieraniu nawet przy ciężkim plecaku i znacznie zwiększa komfort noszenia.
Cechy Devold merino Breeze / Ultralight:
- 100% wełna merynosów z własnych australijskich hodowli,
- grubość włókna: 17,5 mikrona,
- 100% produkcja w Europie,
- struktura jednowarstwowa miękka od wewnątrz i trwała na zewnątrz,
- krój dostosowany specjalnie do kobiecej sylwetki,
- gramatura: 150 g/m2,
- termo-komfort: od +20°C do 0°C,
- wykończenie TOTAL EASY CARE - nie zbiega się i jest łatwa w codziennym użytkowaniu.

Waga: 148 g
Typ
damska, ultra lekka koszulka termoaktywna
Krój
damski, swobodnie dopasowany
Szwy
płaskie typu flat-flock
Materiał
jednowarstwowy, 100% wełna Merino
Włókno
100% wełna Merino o grubości 17,5 mikrona
Gęstość
150 g/m2
Pranie
najlepiej ręcznie, w preparatach przeznaczonych do wełny, w wodzie do 40 st. C