Darmowa dostawaBezproblemowy zwrot towaruKupuj taniej - oszczędzajGwarancja satysfakcji

Kategorie

OKAZJE CENOWE

TF LADY
399,00 zł
Monica
179,00 zł
GORDEN LADY
399,00 zł
Ultra

Wodoszczelny worek 20 L

Wodoszczelny worek z okienkiem Rockland

Worek transportowy Rockland, to wielofunkcyjny, ultralekki, wodoszczelny worek zamykany rolowaną klamrą. Worek przeznaczony jest do przechowywania i transportowania odzieży, dokumentów i innych przedmiotów których nie chcesz zmoczyć podczas spływów kajakowych, rejsów żeglarskich oraz turystycznych wypraw w ulewnym deszczu. Jego cechą charakterystyczną jest przeźroczyste okno, umożliwiające szybkie zlokalizowanie wybranych przedmiotów bez otwierania worka.

Lekki i nie boi się wody

Worek wykonany jest z wysokiej jakości - bardzo lekkiego, impregnowanego nylonu ze wzmocnieniem RipStop. Posiada podklejone szwy, dzięki czemu jest w pełni wodoodporny. Jest przeznaczony dla pasjonatów sportów outdoorowych, szczególnie ceniących sobie wysoką jakość, niską wagę i doskonałe parametry techniczne.

Worek zamykany jest klamrą poprzez rolowanie wzmocnionego kołnierza worka. Posiada wzmacniane dno. Jasne kolory pomagają odszukać worek w trudnych warunkach oświetleniowych oraz szybko znaleźć rzeczy schowane wewnątrz.

Worek polecamy do przechowywania i transportowania odzieży, dokumentów i innych przedmiotów podczas spływów kajakowych, rejsów żeglarskich oraz turystycznych wypraw w ulewnym deszczu.

Waga:   150 g

Pojemność:
20 l

Materiał:
lekki, mocny, impregnowany nylon RipStop z podklejonymi, wodoodpornymi szwami, wzmacniane dno.

Wymiary:
walec 23,5 cm x 61 cm

Ilość komór:
1

Dostęp:
od góry

Zamykanie:
klamra i rolowanie kołnierza

Kolor:
czerwony