Darmowa dostawaBezproblemowy zwrot towaruKupuj taniej - oszczędzajGwarancja satysfakcji

Kategorie

Ultra
Teva Hurricane 3 Lady
229,00 zł
149,00 zł

OKAZJE CENOWE

TF LADY
399,00 zł
Monica
179,00 zł
Ultra

Sandały Teva Original Lady

Original Sandal Lady
Wersja AZURA

Teva Original Sandal Lady to ponadczasowe, lekkie, szybkoschnące, sandały turystyczne dla kobiet z regulacją dopasowania rzepem za kostką. Dzięki użytym materiałom mogą być z powodzeniem używane zarówno w mokrym środowisku wodnym jak i suchym - lądowym. Charakteryzują się dobrą przyczepnością na mokrym podłożu i dobrą absorbcją wstrząsów dzięki podeszwie EVA. Model AZURA jest jeszcze bardziej kobiecy, dzięki zastosowaniu wielobarwnych pasków od wewnętrznej strony sandała oraz w okolicy rzepa regulacyjnego przy kostce. Dzięki temu ma on radosny, niepowtarzalny wygląd i prezentuje się świetnie zarówno na stopie, jak i obok karimaty na słonecznej plaży...

Na każdą przygodę...

Te sandały stworzono w 1984 roku i od tego czasu są ikoną uniwersalnych sandałów podróżnych. Na bazie wieloletnich doświadczeń Teva wprowadza w nich drobne zmiany stale je udoskonalając, ale jednocześnie nie tracąc ich klasycznej, ponadczasowej formy i wyglądu. Mimo niepozornej konstrukcji te sandały są trwałe i zapewniają komfort i ochronę stopy, co potwierdzają tysiace zadowolonych klientów na całym świecie.
Teva Original Sandal Lady to idealny model do wypadów na plażę, górskich wycieczek jak i do codziennego użytku. Mocne, szerokie, nylonowe paski zapewniają stabilność kroku i szybkie wysychanie. Durabrasion Rubber System zastosowany w podeszwie zapewnia dobrą przyczepność i trwałość podeszwy.

Teva Original Sandal Lady to klasyczny model sandałów dla kobiet do turystyki w łatwym terenie. Przystosowany jest do poruszania się po suchym i mokrym podłożu, a nawet w wodzie.

Tabela rozmiarów:
Uwaga: model rekomendowany dla szczupłej stopy.
tabela rozmiarow


Waga: 2 x 150 g

typ:
Damskie sandały turystyczne

materiał wierzchni:

Wytrzymały, odporny na działanie wody Nylon

podeszwa:
Durabrasion Rubber o podwyższonej przyczepności

technologie:
Durabrasion Rubber