Darmowa dostawaBezproblemowy zwrot towaruKupuj taniej - oszczędzajGwarancja satysfakcji

Kategorie

OKAZJE CENOWE

TF LADY
399,00 zł
Monica
179,00 zł
GORDEN LADY
399,00 zł
Ultra

Deuter Security belt

Deuter Security Belt

Deuter Security belt to mocny pasek parciany zapinany klamra zaciskową, który po wewnętrznej stronie posiada ukrytą kieszonkę zapinaną na suwak. Taka pomysłowa skrytka pozwala przechowywać w ukryciu banknoty lub inne drobiazgi, których posiadanie chcesz zachować w tajemnicy.

Nigdy nie wiesz na co się przyda

Pewnych rzeczy w podróży należy pilnować jak oka w głowie. Należą do nich oczywiście najbliźsi i przyjaciele, ale również pieniądze, dokumenty, czy wrażliwe dane typu kod do karty kredytowej czy PIN2 do telefonu. Jeśli wybierasz się w podróż w ryzykowne rejony, lub chcesz po prostu przechowywać drobne rzeczy w ukryciu, to ten pasek może Ci się bardzo przydać.

Oprócz klasycznej funkcji paska do spodni, ma on dodatkową funkcję kieszonki zamykanej na miękki suwak, która ukryta jest po jego wewnętrznej stronie. Kieszonka znajduje się mniej więcej po środku paska i jest długa na 46 cm. Może więc spokojnie pomieścić np. kilka złożonych banknotów, ukrytych na czarną godzinę.

Sam pasek wykonano z solidnej, syntetycznej plecionki, a zaciskową klamrę wykonano z optymalnej twardości, precyzyjnie wykończonego tworzywa PP. Pasek ma długość 135 cm, ale można go skrócić dostosowując do swojej sylwetki. Należy wtedy zgrzać odcięty koniec żeby się nie rozwarstwiał. Rekomendujemy jednak zachować jego oryginalną długość, bo nigdy nie wiadomo do czego może się awaryjnie przydać długa mocna taśma parciana.

Pasek Deuter security belt sprawdzi się świetnie jako klasyczny, trwały pasek podróżny, ale dzięki skrytce może również pełnić wiele przydatnych funkcji które wymyślisz w trakcie jego użytkowania...

Waga: 80 g

Przeznaczenie
bezpieczne przechowywanie dokumentów i pieniędzy

Wymiary (cm)
długość paska - 135
szerokość paska - 3
wewnętrzna kieszonka - 46 x 2,5
klamra - 4 x 4,5

Materiał
Plecionka - PP Synthetic Webbing

Dopasowanie
unisex