Darmowa dostawaBezproblemowy zwrot towaruKupuj taniej - oszczędzajGwarancja satysfakcji

Kategorie

OKAZJE CENOWE

TF LADY
399,00 zł
Monica
179,00 zł
GORDEN LADY
399,00 zł

Deuter Futura Pro 34 SL

Deuter Futura PRO 34 SL

Deuter Futura PRO SL to świetny plecak turystyczny z doskonale wentylowanym - siatkowym systemem nośnym, zaprojektowany specjalnie dla kobiet. Ten model ma odpowiednio wydłużoną budowę korpusu oraz systemu nośnego (pasy ramienne, pas biodrowy, pas piersiowy) dostosowaną dla aktywnych Pań. Dodatkowo w plecaku zastosowano nowoczesny - wahadłowy pas biodrowy VARI-FLEX, który wspomaga balans ciężaru z każdym stawianym krokiem. 

Klimatyzacja w standardzie

Na pierwszy rzut oka Futura nie różni się znacznie od innych plecaków. Jej wyjątkowa przewaga konkurencyjna znajduje się bowiem z tyłu, ukryta dla niewprawionych obserwatorów. Dzięki specjalnej konstrukcji systemu nośnego w postaci solidnie napiętej na stalowych prętach siatki, oddzielającej bryłę plecaka od pleców użytkownika, powietrze swobodnie krąży wentylując i osuszając plecy, co zapewnia znacznie wiekszy komfort niż w przypadku innych systemów nośnych. Co ważne, system jest trwały i wytrzymuje nawet duże obciążenie plecaka.

Ten pojemny i wszechstronny plecak turystyczny spokojnie wystarczy na weekendowe lub kilkudniowe wycieczki turystyczne. Posiada klasyczną, obszerną komorę główną do której dostęp możliwy jest od strony komina lub od dołu plecaka. Jednak dzięki specjalnej przegrodzie zapinanej na zamek, w każdej chwili możemy podzielić ją na dwie odrębne części oddzielając np. śpiwór lub buty od reszty ekwipunku.

Plecak dysponuje całą serią kieszeni i przemyślanych schowków. Posiada między innymi 2 kieszenie zapinane na suwaki w kominie, 4 boczne i 2 w pasie biodrowym. Plecak posiada możliwość założenia dużego bukłaka (3 litry) z systemem H2O. Po obu bokach plecaka umieszczono pasy kompresyjne dla lepszej stabilizacji ładunku zewnętrznego i wewnętrznego. Plecak wyposażono w duży pokrowiec przeciwdeszczowy - uszyty z jednego kawałka materiału.

Vari Flex System

Wahadłowy pas biodrowy VARI-FLEX, to rozwiązanie w znaczący sposób podnoszące komfort marszu z dużym ciężarem. Pas biodrowy zawieszony jest na dwóch alu-szynach i pracuje zgodnie z balansem bioder, a jego wahadłowa konstrukcja eliminuje jednocześnie balans ciężaru na plecach. W efekcie bagaż nieruchomo spoczywa na plecach, podczas gdy pas biodrowy, podtrzymując plecak, pracuje elastycznie z każdym krokiem. Taka konstrukcja ma niebywałe znaczenie podczas marszu na górskim i zróżnicowanym terenowo szlaku, gdzie wymagana jest precyzja każdego kroku. Docenisz go także wtedy wtedy, gdy marsz będzie trwał wiele godzin, a siły zaoszczędzone dzieki wygodzie plecaka pozwolą Ci osiągnąć wymarzony cel.

Deuter Aircomfort PRO System

Rozwiązanie to jest genialną kombinacją lekkości i komfortu bez ograniczania trwałości systemu nośnego plecaka. Otwarta przestrzeń między plecakiem a plecami użytkownika zapewnia niezakłóconą cyrkulację powietrza, a ruchomy pas biodrowy wykonany w technologii VARI-FLEX  gwarantuje świetne dopasowanie do ciała, również podczas ruchów skrętnych tułowia.

schemat

1. Anatomiczne pasy nośne pokryte tkaniną 3D-AirMesh, która zapewnia świetną cyrkulację powietrza oraz jest delikatna w dotyku.
2. Nowa konstrukcja ramy (stelaża) plecaka, wykonana ze specjalnego rodzaju ultralekkiej i sprężystej stali.  Pozwala zachować elastyczną i lekką strukturę, nadając jednocześnie odpowiednie napięcie siatce systemu nośnego.
3. Boczne troki w pasie biodrowym odpowiadają za stabilizację i dociagnięcie plecaka.
4. Troki stabilizujące umożliwiające wypozycjonowanie i ustabilizowanie plecaka w pionie, w zależności od obciążenia.
5. Ultra płaski, lekki i jednocześnie wytrzymały punkt zaczepu pasów nośnych wspomagający dodatkowo system wentylacji.
6. Ruchomy pas biodrowy wykonany w technologii VARI-FLEX gwarantuje świetne dopasowanie do ciała, również podczas ruchów skrętnych tułowia.

SL - women's fit

System oznaczony symbolem SL dopasowano do kobiecej sylwetki. (Modele SL nadają się również dla mężczyzn o krótszej budowie pleców.)

1. Kobiety mają krótsze plecy od mężczyzn, dlatego plecaki SL maja krótszy system nośny niż modele standardowe.
2. Dla perfekcyjnego dopasowania plecaka, pasy nośne w modelu SL są węższe i krótsze.
3. Obustronnie miękkie krawędzie w pasach nośnych, mniejsze klamry, bardzo wąsko zakończone pasy nośne powodują, iż pasy nośne modelu SL nie powodują obtarć pod pachami ani na wewnętrznej stronie przedramienia. Pas piersiowy w modelach SL - posiada większą możliwość regulacji w pionie, dzięki temu można go lepiej dostosować do rożnych kobiecych sylwetek.
4. Z uwagi na mniejszą szerokość ramion u kobiet, pasy nośne modeli SL położone są bliżej siebie aby zapobiec obsuwaniu się z ramion.
5. Aby pas biodrowy dobrze przylegał do damskich bioder, jest on po zapięciu skierowany lekko do dołu, ma kształt eliptyczny, posiada poduszki-kliny na kościach biodrowych dla lepszego komfortu i dopasowania.
6. Pas biodrowy po zapięciu przypomina formą kulę a jego punkt zapięcia powoduje, iż jest on ukośnie zawieszony (z tyłu - wyżej, z przodu niżej), taka konstrukcja zawieszenia powoduje doskonałe przyleganie plecaka do pleców i maksymalne wykorzystanie pasa biodrowego dla przejęcia ciężaru z ramion.
7. Zapięcie do przodu - poprzez ściąganie troka do przodu (szczególnie stosowane przy plecakach o większej pojemności), precyzyjne i łatwe w użyciu, nie wymagające dużej siły.

Waga:   1680g

Stelaż:
wewnętrzny

Materiał stelaża:
sprężysta stal

Pojemność:
34 l + 4 l kieszenie boczne

Wymiary:
66 cm x 32 cm x 24 cm

System nośny:
Deuter Aircomfort Flexlite Pro System + VARI-FLEX

Regulacja systemu:
regulowany pas biodrowy, pas piersiowy i pasy ramienne

Materiał:
Deuter Super Polytex 600 den / Macro Lite 210/420

Ilość kieszeni:
7

Ilość komór:
2

Dostęp:
od góry + od dołu

Dopasowanie:
damskie lub dla niedużych mężczyzn