Darmowa dostawaBezproblemowy zwrot towaruKupuj taniej - oszczędzajGwarancja satysfakcji

Kategorie

Ultra
Monica
389,00 zł
179,00 zł

OKAZJE CENOWE

TF LADY
399,00 zł
Monica
179,00 zł

Gwarancja


Wszystkie produkty oferowane przez sklep internetowy Litepack.pl są oryginalne, pełnowartościowe, pochodzą od autoryzowanych dystrybutorów lub bezpośrednio od producentów.

Każdy towar, niezależnie od tego czy jego cena została obniżona sezonowo lub promocyjnie, objęty jest przynajmniej standardową gwarancją, dlatego w przypadku wystąpienia wady lub niezgodności z opisem, można go za pośrednictwem naszego sklepu reklamować.

Czas gwarancji zależy od woli i oświadczenia gwaranta i może trwać np. rok, 2 lata lub 5 lat bądź zostać udzielona nawet dożywotnio. Jeżeli w oświadczeniu gwarancyjnym nie określono okresu ochrony, przyjmuje się, że wynosi on 2 lata licząc od dnia, w którym wydano towar konsumentowi.

Jeżeli gwarant wymienił wadliwy produkt na nowy lub dokonał istotnych napraw, termin gwarancji biegnie od nowa, tj. od momentu dostarczenia klientowi wymienionej lub naprawionej rzeczy. W przypadku wymiany pojedynczej części należącej do reklamowanego towaru czas gwarancji biegnie od nowa w odniesieniu do tej części.

W przypadkach gdy producent udziela specjalnej, dodatkowej gwarancji, w opisie produktu po prawej stronie umieszczamy szczegółowe informacje na temat warunków takiej rozszerzonej gwarancji.

Jeśli mimo przeczytania powyższego opisu masz nadal wątpliwości co do przysługujących Ci  jako konsumentowi praw, skontaktuj się z nami. Postaramy się udzielić Ci wyczerpującej odpowiedzi.