Darmowa dostawaBezproblemowy zwrot towaruKupuj taniej - oszczędzajGwarancja satysfakcji

Kategorie

Ultra
Teva Hurricane 3 Lady
229,00 zł
149,00 zł

OKAZJE CENOWE

TF LADY
399,00 zł
Monica
179,00 zł

O firmieNasza specjalność to ultra lekki ekwipunek turystyczny

Litepack.pl to specjalistyczny sklep internetowy, w którym oferujemy starannie wybraną Ultra lekką odzież i sprzęt turystyczny. Znajdziecie tu prawie wszystko co potrzebne będzie Wam na szlaku, podczas wyprawy i w podróży.

Nasza misja:
Chcemy popularyzować myślenie, że mniej znaczy więcej. Dlatego zachęcamy podróżników, poszukiwaczy przygód i tych co aktywnie spędzają swój wolny czas, do wybierania jak najbardziej lekkiego ekwipunku.
Niska waga, to przewaga nie tylko na szlaku, ale także korzyść dla społeczności i środowiska. Minimalizm to nie moda, to po prostu mądrzejszy wybór.

Nasze działania:
Podróże są naszą pasją i chcemy się nią dzielić. Tysiące przebytych kilometrów po górach Azji, Ameryki Południowej, Afryki, Europy, no i oczywiście po Polsce, nauczyły nas jak ważne jest to co zabieramy w drogę. Nawet najwspanialsze miejsca tracą swój blask, przygniecione zbyt ciężkim plecakiem i niewłaściwym ekwipunkiem. Dlatego stworzyliśmy niszowy butik internetowy, w którym starannie wybieramy dla Was Ultra lekkie produkty kierując się wymienionymi poniżej zasadami:

Nasze zasady

  1.  Najpierw przeszukujemy oferty producentów i zbieramy opinie o ciekawych produktach dostępnych na rynku polskim lub zagranicą.
  2. Następnie zawsze sprawdzamy je w terenie, sami lub z pomocą naszych zaufanych znajomych, którzy od lat podróżują po świecie, wspinają się, uprawiają sporty ekstremalne.
  3. Jeśli przetestowane produkty nie tylko są lekkie, ale również okazały się praktyczne, trwałe i godne polecenia, trafiają do naszego sklepu.
  4. Większość towaru dostępna jest w naszym magazynie, ale ponieważ dbamy o dobre ceny i staramy się ciągle o najlepsze źródła zaopatrzenia, dlatego czasami na dobry produkt trzeba będzie zaczekać kilka dni.
  5. Zawsze wystawiamy paragony i gwarancje na zakupione produkty i dostarczamy je Wam, bezpiecznie opakowane, sprawdzonymi firmami kurierskimi.
  6. Jeśli mimo naszych starań zdarzy się, że odzież lub sprzęt jest wadliwy, lub nie spełnia Waszych oczekiwań, staramy się jak najszybciej zaproponować Wam alternatywne rozwiązania.

Ci którzy wyruszyli już w świat z plecakiem wiedzą, jak cenny jest każdy kilogram który niesiemy na sobie. Zamiast dźwigać nadbagaż, lepiej mądrze wybierać swój ekwipunek i zabierać w podróż tylko to co praktyczne i niezbędne. Litepack.pl pomoże Ci spakować się tak, że jeszcze bardziej polubisz swój plecak i drogę pod górę.

Miej lżej! Pozdrawiamy, zespół Litepack.pl

Dane firmy

Sklep Litepack.pl prowadzi firma REKREACJA Dariusz Sokołowski
z siedzibą w: 00-160 Warszawa, ul. Nowolipki 2A/6, Polska.
NIP: 5251201371, REGON: 146120225, GIODO: zgłoszenie nr 16065/2012
Firma wpisana jest do rejestru CEIDG pod adresem: https://prod.ceidg.gov.pl/CEIDG
Organ rejestrowy/ewidencyjny: Urząd Miasta Stołecznego Warszawy.
Numer rachunku bankowego Alior Bank: 64 2490 0005 0000 4500 2106 5686.