Darmowa dostawaBezproblemowy zwrot towaruKupuj taniej - oszczędzajGwarancja satysfakcji

Kategorie

Ultra
Teva Hurricane 3 Lady
199,00 zł
149,00 zł

OKAZJE CENOWE

TF LADY
399,00 zł
Monica
179,00 zł
GORDEN LADY
399,00 zł

Sposoby płatności


Podczas realizacji zamówienia w koszyku, możesz dokonać wyboru sposobu płatności za zamówiony przez Ciebie towar. Aktualnie w naszym sklepie możliwe są następujące formy płatności:
1. przedpłata w formie przelewu na rachunek bankowy naszej firmy,
2. za pobraniem przy odbiorze zamówionej przesyłki,
3. gotówką przy odbiorze osobistym,
4. za pośrednictwem serwisu usług płatniczych PayPal.

Ad 1. Przedpłata w formie przelewu na nasz rachunek to oszczędna wersja płatności. Dzięki niej minimalizujesz koszty zamówienia, a przy zamówieniach powyżej 300 zł (Poczta Polska) lub 500 zł (Kurier DHL Express) dodatkowo korzystasz z bezpłatnej przesyłki. Szczegóły dotyczące kosztów dostawy znajdziesz w zakładce Koszty i sposoby dostawy.
Rachunek bankowy do wpłat za zakupione produkty: IDEA Bank 32 1950 0001 2006 0289 0531 0002.

Ad 2. Płatność za pobraniem jest najszybszą formą realizacji zakupu. Twoje zamówienie jest bezzwłocznie przekazywane do realizacji bez oczekiwania na zaksięgowanie wpłaty na naszym koncie. Oszczędzasz więc czas i nie musisz realizować przelewu bankowego. Ponosisz natomiast dodatkowe koszty zależnie od wybranej formy przesyłki, które wynikają z dodatkowych opłat finansowych naliczanych przez firmy pobierające od Ciebie należność za towar. Szczegóły dotyczące kosztów pobrania znajdziesz w zakładce Koszty i sposoby dostawy.

Ad 3.  Wpłata gotówką przy odbiorze osobistym jest najtańszą formą płatności za towar w naszym sklepie. Niezależnie, czy zapłacisz osobiście gotówką, czy przelewem przed odbiorem towaru, koszt tej usługi jest bezpłatny.

Ad 4. Płacąc za pośrednictwem serwisu usług płatniczych PayPal zyskujesz dodatkowe gwarancje bezpieczeństwa, ochronę kupującego i cenny czas. W systemie PayPal możesz płacić przy użyciu karty kredytowej bądź salda konta PayPal, które można zasilać przelewami z konta bankowego lub innego konta PayPal. Po dokonaniu przez Ciebie transakcji za pośrednictwem PayPal jesteśmy niezwłocznie informowani o tym fakcie przez PayPal i możemy natychmiast przystąpić do realizacji Twojego zamówienia. Wybierając dodatkowe bezpieczeństwo ponosisz niewielki koszt (średnio: 8 zł) wynikający z opłat prowizyjnych naliczanych przez PayPal za obsługę transakcji.