Darmowa dostawaBezproblemowy zwrot towaruKupuj taniej - oszczędzajGwarancja satysfakcji

Kategorie

OKAZJE CENOWE

TF LADY
399,00 zł
Monica
179,00 zł
Ultra

Wodoszczelny worek 33 L

Wodoszczelny worek Rockland

Worek transportowy Rockland, to wielofunkcyjny, ultralekki, wodoszczelny worek zamykany rolowaną klamrą, przeznaczony do przechowywania i transportowania odzieży, dokumentów i innych przedmiotów których nie chcesz zmoczyć podczas spływów kajakowych, rejsów żeglarskich oraz turystycznych wypraw w ulewnym deszczu.

Lekki i nie boi się wody

Worek wykonany jest z wysokiej jakości - bardzo lekkiego, impregnowanego nylonu ze wzmocnieniem RipStop. Posiada podklejone szwy, dzięki czemu jest w pełni wodoodporny. Jest przeznaczony dla pasjonatów sportów outdoorowych, szczególnie ceniących sobie wysoką jakość, niską wagę i doskonałe parametry techniczne.

Worek zamykany jest klamrą poprzez rolowanie wzmocnionego kołnierza worka. Posiada wzmacniane dno. Jasne kolory pomagają odszukać worek w trudnych warunkach oświetleniowych oraz szybko znaleźć rzeczy schowane wewnątrz.

Worek polecamy do przechowywania i transportowania odzieży, dokumentów i innych przedmiotów podczas spływów kajakowych, rejsów żeglarskich oraz turystycznych wypraw w ulewnym deszczu.

Waga:   176 g

Pojemność:
33 l

Materiał:
lekki, mocny, impregnowany nylon RipStop z podklejonymi, wodoodpornymi szwami, wzmacniane dno.

Wymiary:
walec 25 cm x 67 cm

Ilość komór:
1

Dostęp:
od góry

Zamykanie:
klamra i rolowanie kołnierza

Kolor:
jaskrawo zielony